Hale na wynajem – wypożyczalnia hal namiotowych – Śląsk

hale namiotowe śląsk

Poszukujesz ciekawszego sposobu na zorganizowanie eventu czy imprezy? Chcesz zaaranżować przyjęcia weselne pod chmurką? Na dodatek bez ponoszenia niebotycznie wielkich kosztów? To wcale nie jest niemożliwe. Jako profesjonalna wypożyczalnia hal namiotowych ze Śląska możemy zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się zarówno na weselu, jak i na wielu innych uroczystościach. W ten sposób każda impreza plenerowa na pewno się uda, a osoby zaproszone będą ją wspominać przez naprawdę długi czas.

Hala namiotowa do wynajęcia – dopasowana do Twoich potrzeb

Staramy się być jak najbardziej elastyczni, dlatego też proponujemy rozwiązania, jakie sprawdzą się zarówno na mniejszych, jak i większych imprezach plenerowych. Nasza hala weselna może osiągnąć nawet imponującą długość trzydziestu metrów. Dzięki temu zmieszczą się w środku, bez żadnego zbędnego ścisku, dziesiątki osób chcących bawić się do białego rana. Jako profesjonalna wypożyczalnia namiotów ze Śląska możemy zagwarantować solidność całej konstrukcji od momentu rozłożenia we wskazanym miejscu, aż po powrót naszej ekipy, w celu złożenia hali plenerowej.

Proponowana przez naszą firmę hala namiotowa na wynajem ma szerokość sięgającą dwunastu metrów. Wysokość ściany bocznej to aż dwa i pół metra, a w szczycie cztery i pół metra. Modulacja długości co trzy metry. Dodatkowo całą konstrukcję można podzielić na dwie krótsze hale plenerowe. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku mniejszych imprez czy wesel lub też, jeśli niezbędne są dwa oddzielne miejsca do zabawy. Co warto również zaznaczyć, nasz namiot weselny prezentuje się niezwykle elegancko, jest czysty oraz zadbany.

Wynajem hal weselnych i nie tylko

Prócz solidnych namiotów plenerowych nasza wypożyczalnia ze Śląska może zaoferować również dodatkowe, niezbędne w czasie najróżniejszych uroczystości wyposażenie. Tutaj należy wymienić przede wszystkim:

 • ławostoły – dostępne w dwóch rodzajach: o wymiarach 50 cm na 200 cm i przewidzianych jako miejsce dla sześciu osób, a także 50 cm na 220 cm, który świetnie nadaje się dla wygodnego usadowienia ośmiu osób;
 • stoły cateringowe – o wymiarach 90 cm na 220 cm, jeden stół przewidziany został dla dziesięciu osób na raz (przy łączeniu krótszą krawędzią dla ośmiu) – jest to rozwiązanie, jakie często wybierane jest na wesela lub też bardziej wystawne uroczystości;
 • krzesła drewniane – na których goście będą mogli wygodnie usiąść, idealnie sprawdzą się w czasie imprezy o charakterze bardziej uroczystym, jak i na imprezach trwających dłuższy czas ze względu na możliwość wygodnego oparcia się;
 • nagłośnienie – dzięki któremu zarówno wesele, jak i każda inna impreza plenerowa będzie słyszalna nawet z naprawdę dużej odległości, a wszyscy goście będą bez przeszkód bawić się przy ulubionej muzyce;
 • oświetlenie – zamontowane w odpowiednio dobranych miejscach hali weselnej na wynajem, podkreśli unikalny charakter uroczystości i wprowadzi gości w odpowiedni nastrój;
 • scenę – idealna dla większych oraz mniejszych zespołów muzycznych czy DJ-a, może zostać postawiona we wskazanym miejscu.

hala na wynajem śląsk

Hala na wynajem Śląsk

Co ważne, nasza wypożyczalnia plenerowych hal namiotowych ze Śląska proponuje również wynajem podłogi. Można wymienić kilka podstawowych zalet tego rozwiązania. Po pierwsze, nasz drewniany parkiet podnosi rangę wydarzenia i zapewnia elegancki wygląd całej przestrzeni. Po drugie, podłoga gwarantuje udaną imprezę nawet przy bardziej deszczowej aurze. A po trzecie, dzięki niej ryzyko zniszczenia trawnika, na którym posadowiona zostanie hala namiotowa, jest praktycznie zerowe, w efekcie czego zachowa on swój nienaganny wygląd nawet po całonocnym evencie. Dlatego właśnie hala namiotowa z podłogą cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jej rozłożenie jest proste i szybkie, a sama konstrukcja solidna i wytrzymała – gwarantujemy, że przetrwa wiele długich, fantastycznych imprez plenerowych.

Wśród proponowanych przez naszą wypożyczalnię hal weselnych z podłogą usług jest również w pełni profesjonalna gastronomia plenerowa. Zajmujemy się tym już od sezonu 2018, a nasze sprawdzone przepisy spodobały się dziesiątkom osób ze Śląska i nie tylko. Dla naszych klientów możemy przygotować:

 • potrawy z grilla;
 • naleśniki;
 • dania kuchni polowej;
 • popcorn;
 • watę cukrową.

A to wszystko w naprawdę dobrej cenie! Zapraszamy do kontaktu – nasze przestrzenne hale namiotowe z podłogą na wynajem czekają!

KONTAKT 

Marcin – 794 419 572

Łukasz – 516 873 914

lub

 biuro@wynajmijnamiot.pl